Ułatwienia dostępu

Wydrukuj tę stronę
05
kwiecień

Układnie sieci światłowodowej

Opublikowano w Inwestycje

Firma Orange w ostatnim czasie na terenie Gminy Czarna Dąbrówka prowadzi inwestycję budowy szerokopasmowego łącza światłowodowego (w technologii FTTH), która współfinansowana jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), natomiast z własnych środków firma Orange finansuje przyłącza do gospodarstw domowych (odcinek słupek abonencki – lokal) i uruchomienie usługi.

Aktualnie działania firmy Orange skupione są w miejscowości Nożyno, gdzie prace ziemne zbliżają się do końca natomiast pozostaje etap przyłączy bezpośrednio lokali mieszkalnych. W miesiącu maju i czerwcu adresy ujęte w projekcie firmy Orange w miejscowości Nożyno mają zostać finalnie podłączone a usługa uruchomiona.

W projekcie ujęte zostały jeszcze takie miejscowości jak Gliśnica, Bochowo, Bochówko i Pałąki w których prace ruszą w najbliższym czasie.  

W celu zasięgnięcia wszelkich dodatkowych informacji na temat uzyskania dostępu do łącza szerokopasmowego  wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty z salonem Orange w Bytowie ul. Jana Pawła II 6 lok. 1 lub telefonicznie pod nr 500-105-385.

Czytany 424 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane